درباره ما

Genius در سال 1975 ميلادي، 1354 هجري، با هدف توليد انواع ابزاردستي و بادي با كيفيت عالي و قيمت قابل قبول متولد شد. Genius از آن تاريخ تا به حال در حفظ كيفيت خود موفق بوده‌ است و با ارتقاءکیفیت خود به  استاندارد ISO 9001: 2000  همه ساله بر تنوع محصولات خويش افزوده است و مجموعه بزرگ و ارزشمندی مشتمل بر بیش از 10000 قلم از مقاوم ترین ابزارها را برای صنایع بزرگی از قبیل خوردوسازی، نفت و پتروشیمی، کشتی سازی، کشاورزی و معدن را فراهم نموده است..

Genius در توليدات خويش از بهترين نوع مواد اوليه و فولاد استفاده مي‌نمايد. قيچي‌ورق‌بر ، شلاقي، آلن و پيچ‌گوشتي بكسي ، تمامي بكس و متعلقات سفيد يا سياه با درايو “4/3 ، “1 و بالاتر و بخشي از بكس و متعلقات با درايو “8/3 و “2/1 از فولاد كرم موليبدن و سنبه و قلم از فولاد HSS ساخته مي‌شوند. بقيه محصولات نيز از عاليترين انواع فولاد كرم‌واناديوم موجود در جهان تو ليد مي‌گردند.

Genius همچنين از با كيفيت‌ترين و مدرن‌ترين انواع متداول بسته‌بندي استفاده مي‌نمايد.

Genius در حال حاضر در 84 كشورهاي جهان بخصوص كانادا، ايالات متحده، استرالیا، آرژانتین، برزیل، بلژیک، روسيه و سایر کشورهای اروپا، آسياي شرقی و جنوب‌شرقي بازار وسيعي را به خود اختصاص داده است.

Genius در هفتم فوریه سال 1999، یعنی16 سال پیش، جایزه بهترین نوآوری نمایشگاه (INA) HARDWARE AND HOME IMPROVEMENT کانادا را برای ابداع کمک بکس ترک متردار هوشمند به خود اختصاص داده، لوح تقدیر نمایشگاه را دریافت نمود.

توزيع Genius به عنوان اولین برند تایوانی در ايران نيز از سال 1370 آغاز گرديده است و این برند در حال حاضر به عنوان ابزار برتر و  يكي از محبوب‌ترين ابزارهاي مورد توجه بازار و صنايع  شناخته مي‌شود.

همچنین توزیع V-mark، برند دوم Genius، با کیفیت و قیمت متفاوت، در سال های اخیر در اغلب کشورهای دنیا از جمله ایران آغاز گردیده است.

ضمانت كيفيت

اجناس Genius داراي ضمانت کیفیت تمام عمر مي‌باشند. بكس بادي و ترك متر براي مدت يكسال بابت قطعات ضمانت مي‌گردند. البته موارد استفادة نابجا یا نادرست از ابزار شامل هيچگونه ضمانتي نيست.

براي مثال جهت باز كردن و سفت كردن يك مهره با سايز 17 میلیمتر، بكس‌هايي با درايو “8/3، “2/1 و “4/3 و  “1 وجود دارند. با توجه به محل استقرار مهره و ميزاني كه آن مهره لازم است سفت شود يا در  واقع با توجه به آلياژ مهره و ميزان گشتاور نيرويي كه بایدبراي سفت شدن تحمل نمايد، لازم است از بكسي با درايو مناسب استفاده گردد. بديهي است مثلاً اگر از يك بكس با درايو “8/3 به جاي بكسي با درايو “2/1 يا “4/3 استفاده گردد یا از یک بکس با درایو”4/3 به جای بکس با درایو  “1 استفاده گردد، درایو بکس حالت له شدگی پیدا می کند که نشانگر فشار بیش از حد مجاز به بکس می باشد، یعنی از آن بکس استفادة نابجا یا نادرست انجام گرديده است.

پيچ‌گوشتي اگر اهرم شود ؛ بكس سفيد اگر توسط بكس بادي استفاده گردد ؛ دسته بكسي كه طول اهرمش با لوله اضافه گردد ؛ ابزاري كه سنگ گرفته شود، چكش بخورد يا در محل استفاده بطور كامل استقرار نيابد، در حوزه استفادة نابجا یا نادرست از ابزار قرار مي‌گيرند.

همچنين قطعات بكس بادي كه به دليل عدم بكارگيري واحد مراقبت يعني رطوبت‌گير و روغن‌زن زنگ بزنند و ترك‌متري كه كاليبراسيون آن دستكاري گردد شامل ضمانت نيستند.

خسارت‌هاي حوادث نيز خارج از حوزة ضمانت قرار دارند.

در ضمن ابزارهاي مصرفي كه در طول زمان استفاده، فرسوده شده از بين مي‌روند، فقط از نظر كيفيت جنس و ساختار در زمان فروش ضمانت مي‌گردند.

خدمات پس از فروش

بسياري از اجناس Genius داراي لوازم يدكي و خدمات پس از فروش مي‌باشند. انواع جغجغه و بكس بادي (صفحات 400 الي 459 كاتالوگGT-17 )؛ انواع ابزارهای بادی؛ مولتی پلایر (صفحه 460 کاتالوگ GT-17)؛ انواع جغجغه، لولایی، بکس رزوه گیر، گردون، تبدیل، کشویی، لق لقه، فرانسه، ، پيچ‌گوشتي ضربه‌اي، شلاقي و ترك‌متر (صفحات 461 الي 463 كاتالوگGT-17 ) و انواع بادپاش و رنگ پاش؛ داراي لوازم يدكي براي قطعات مصرفي خود مي‌باشند كه توسط واحد تعميرات و خدمات پس از فروش پوشش داده شده‌اند.